Кратки панталони - код 654 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38335-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в лилаво - код 3183
  Топ - код 3183 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Тренерки - код 2350 - розова
  Тренерки - код 2350 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Топ - код 1805 - 2 - бело
  Топ - код 1805 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Блуза - код 4046 - црна
  Блуза - код 4046 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Тениска в бяло с принт - код 4363
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Комплет - код 5069
  Комплет - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 9. Код Р115 - сиво
  Код Р115 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Фустан - код 11808 - капучино
  Фустан - код 11808 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71