-32%

Кратки панталони - код 732 - небесно сина

На залиха
SKU
38469-c
-32%
ден 899,00 Регуларна цена ден 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 713 - борда
  Блуза - код 713 - борда
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 898,71
 2. Фустан - код 568 - бела
  Фустан - код 568 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 689 - бела
  Фустан - код 689 - бела
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 4. Фустан - код 878 - зелена
  Фустан - код 878 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Јакна - код 879 - црвена
  Јакна - код 879 - црвена
  Најниско ден 1.421,00 Регуларна цена ден 3.451,00
 6. Кошула - код 127 - корали
  Кошула - код 127 - корали
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Маица - код 3549 - црна
  Маица - код 3549 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Маичка - код 762 - црна
  Маичка - код 762 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 9. Кошула - код 860 - 1 - шарена
  Кошула - код 860 - 1 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Тренерки - код 652 - 2 - темно сина
  Тренерки - код 652 - 2 - темно сина
  Најниско ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00