Кратки панталони - код 734 - 1 - светло сина

Нема на залиха
SKU
38463-c
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Атрактивна дамска тениска с дантела в черно - код 3912
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B144 - темно сива
  Код B144 - темно сива
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 4. Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код LS563 - жолта
  Код LS563 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Свободна дамска риза в бежово - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Фустан - код 44477 - црна
  Фустан - код 44477 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Комплет - код 9205 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71