Кратки панталони - код 671 - црна

Нема на залиха
SKU
38340-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Кошула - код 5252 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 786 - небесно сина
  Блуза - код 786 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 2909 - кафеава
  Фустан - код 2909 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Туника - код 143 - црна
  Туника - код 143 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 1040 - окер
  Фустан - код 1040 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 8027 - небесно сина
  Блуза - код 8027 - небесно сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 8. Фустан - код 4849 - црна
  Фустан - код 4849 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Дуксер - код 839 - виолетова
  Дуксер - код 839 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Комплет - код 9960 - небесно сина
  Комплет - код 9960 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71