Кратки панталони - код 735 - розова

Нема на залиха
SKU
38459-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Маица - код 36755 - ментол
  Маица - код 36755 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Кошула - код 2433 - жолта
  Кошула - код 2433 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Маица - код 320 - црна
  Маица - код 320 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код B13 - зелена
  Код B13 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 2196 - 1 - шарена
  Комплет - код 2196 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Туника - код 3686 - 5 - бела
  Туника - код 3686 - 5 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71