Јакна - код 522 - 1 - розова

Нема на залиха
SKU
74-c
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Код B341
  Код B341
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Код B349 - црна
  Код B349 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Код B66 - жолта
  Код B66 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Тениска с ефектно деколте и надпис в черно - 4257
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Боди - код 2422 - црна
  Боди - код 2422 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в цвят тюркоаз - код 229
  Топ - код 229 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Сако - код 5957 - црна
  Сако - код 5957 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71