Кратки панталони - код 1 - камуфлажа

Нема на залиха
SKU
9475
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Камуфлажа

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Кратки панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивни къси панталони в цвят мента - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Кратки панталони - код 2236 - 5
  Кратки панталони - код 2236 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Къси дънкови панталонки в сиво - код 4544 - лице
  Кратки панталони - код 4544 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Кратки панталони - код 1487 - 1
  Кратки панталони - код 1487 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Къси панталонки в бяло - код 5302
  Кратки панталони - код 5302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дънкови панталонки в сиво - код 2448
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Атрактивни къси панталони в черно - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код 4582 - 1 - небесно сина
  Код 4582 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71