Јакна - код 331 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37311
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ потник в цвят мента - код 2723
  Топ - код 2723 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Туника - код 3121
  Туника - код 3121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Топ - код 11909 - жолта
  Топ - код 11909 - жолта
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 0424 - кремова
  Фустан - код 0424 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски спортен гащеризон - код 2291
  Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Дамски екип долнище и горнище с качулка в сиво - код 0265
  Тренерки - код 0265 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Тениска в бяло с надпис - код 822
  Туника - код 822 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71