Блуза - код 163 - бела

Нема на залиха
SKU
39302
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7846
  Фустан - код 7846
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6802 - 2
  Фустан - код 6802 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Маица - код 7474 - бела
  Маица - код 7474 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска дълга свободна плетена жилетка в цвят циклама - код 2972
  Кардиган - код 2972 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски топ в червено с цип - код 11810
  Топ - код 11810 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Спортна дамска туника с качулка в цвят масленозелено - код 2313
  Туника - код 2313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1294 - црна
  Фустан - код 1294 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71