Блуза - код 848 - кремова

Нема на залиха
SKU
39316
MKD 406,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза рипс в светлобежово с ефектни ръкави - код 2380
  Код 2380
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в бежово - код 12048
  Блуза - код 12048 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза с поло яка с ефектен животински десен в бежово - код 6682
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантна блуза с поло яка рипс в бежово - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Елегантно вталено дамско палто в цвят капучино - код 3908
  Палто - код 3908 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Къс дамски топ в бяло - код 0963
  Топ - код 0963 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 3853 - шарена
  Фустан - код 3853 - шарена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмнозелено - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71