Боди - код 330 - црна

Нема на залиха
SKU
38216-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 4964 - 2 - тиркизна
  Купачи - код 4964 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дълъг дамски елек грейка с цип в бордо - код 3211
  Елек - код 3211 - црвена
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 3. Дамско боди в бяло с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 4950
  Фустан - код 4950
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 11966 - жолта
  Фустан - код 11966 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Палто - код 1695
  Палто - код 1695
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дълго елегантно дамско палто в сиво - код 6452
  Палто - код 6452 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Дамски вталени дънки в тъмносиньо - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Екстравагантни дамски скъсани дънки в синьо - код 4785
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71