Фармерки - код 139 - светло сина

Нема на залиха
SKU
38071-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6777
  Фустан - код 6777
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Топ - код 5958 - црвена
  Топ - код 5958 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 6589 - црна
  Фустан - код 6589 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8934 - 2 - жолта
  Фустан - код 8934 - 2 - жолта
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 2082 - 4
  Комплет - код 2082 - 4
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дуксер - код 1672
  Дуксер - код 1672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 4078 - сиво
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71