Фармерки - код 252 - 6 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37959-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 11928 - бела
  Маица - код 11928 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамско дълго палто в бежово - код 1566
  Палто - код 1566 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 7858 - црвена
  Фустан - код 7858 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски пуловер с едра плетка в цвят горчица - код 4781
  Џемпер - код 4781 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Екстравагантен къс бежов топ потник с връзки - код 2600
  Топ - код 2600
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Дамско късо свободно яке с копчета в розово - код 1876
  Јакна - код 1876 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 1652 - небесно сина
  Фустан - код 1652 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71