Фармерки - код 391 - црна

Нема на залиха
SKU
37405-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в розово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Маица - код 4515 - црна
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска тениска с ефектни ръкави с къдрички в тъмносиньо - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 0233
  Фустан - код 0233
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 515 - црна
  Маица - код 515 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортен дамски екип долнище и блуза с дълъг ръкав и голо рамо в цвят капучино - код 2942
  Тренерки - код 2942 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят горчица - код 0265
  Тренерки - код 0265 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Маица - код 11953
  Маица - код 11953
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71