Фармерки - код 8080 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
11731
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4356 - 4
  Фармерки - код 4356 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фармерки - код 4370 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4370 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Ефектни вталени дънки в синьо - код 0396
  Фармерки - код 0396 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Ефектни дамски дънки със звезди - код 4355
  Фармерки - код 4355 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски вталени дънки в тъмносиньо - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6507 - шарена
  Фустан - код 6507 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Дамски скъсани дънки с висока талия в синьо с принт - код 4195
  Фармерки - код 4195 - 1 - небесно сина
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Боди - код 8478 - капучино
  Боди - код 8478 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 4520
  Маица - код 4520
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71