Фармерки - код 811 - црна

Нема на залиха
SKU
37811-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Спортен дамски комплект долнище и горнище с качулка в цвят капучино - код 12033
  Спортски комплет - код 12033 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Комбинезон - код 11947 - црна
  Комбинезон - код 11947 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в червено - код 0213
  Комплет - код 0213 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 4465 - црна
  Фустан - код 4465 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 4933 - небесно сина
  Фустан - код 4933 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дамски топ потник в черно - код 9948
  Топ - код 9948 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Ефектни дамски дънки с кръпки в сиво - код 9586
  Фармерки - код 9586 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71