Фармерки - код 819 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37782-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълъг дамски елек грейка с качулка в масленозелено - код 4138
  Елек - код 4138 - зелена
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 2. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Къса дамска блуза рипс в оранжево - код 1271
  Блуза - код 1271 - портокалова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия в цвят праскова - код 2562
  Купачи - код 2562 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 12070 - сиво
  Фустан - код 12070 - сиво
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Елегантно дамско палто с колан в цвят пудра - код 1640
  Палто - код 1640 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 9949 - пудра
  Фустан - код 9949 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Къса плетена дамска жилетка в бяло - код 4695
  Кардиган - код 4695 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71