Фармерки - код 833 - 3 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37816-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза с ефектен десен в бяло - код 5578
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Тренерки - код 5358
  Тренерки - код 5358
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фармерки - код 0491 - 2 - бела
  Фармерки - код 0491 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 2532 - 4 - борда
  Фустан - код 2532 - 4 - борда
  MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 8513 - црвена
  Фустан - код 8513 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ потник рипс в светлосиньо с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 724,71