Фармерки - код 899 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37806-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски топ рипс в черно - код 2014
  Топ - код 2014 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Плажно парео с ефектен десен в розово - 4970 - 2
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 12050
  Блуза - код 12050
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1651
  Топ - код 1651 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3225 - графитна
  Фустан - код 3225 - графитна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Свободна елегантна дамска риза с дълъг ръкав в синьо - код 2753
  Кошула - код 2753 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6969 - жолта
  Фустан - код 6969 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дълго елегантно дамско палто в сиво - код 6452
  Палто - код 6452 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71