Фустан - код 001 - црна

Нема на залиха
SKU
41384
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856 - црна
  Фустан - код 8856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4081 - црна
  Фустан - код 4081 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0545 - црна
  Фустан - код 0545 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 32522 - 1 - црна
  Фустан - код 32522 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 0164 - црна
  Фустан - код 0164 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Модерно дамско сако блейзър червено каре - код 8294 - 4
  Сако - код 8294 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Ефектен дамски топ с връзки в зелено - код 0958
  Топ - код 0958 - зелена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 6590 - црна
  Фустан - код 6590 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 0308
  Блуза - код 0308
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7211 - сина
  Фустан - код 7211 - сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 10033 - црна
  Фустан - код 10033 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в розово рипс - код 6118
  Купачи - код 6118 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 0956 - окер
  Фустан - код 0956 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71