Фустан - код 095 - шарена

Нема на залиха
SKU
39606
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2745 - шарена
  Фустан - код 2745 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0438 - бела
  Фустан - код 0438 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 2666
  Фустан - код 2666
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 5
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 4755 - црна
  Маица - код 4755 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 2380 - праска
  Блуза - код 2380 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бяло - код 4539
  Кардиган - код 4539 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71