Фустан - код 110 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37764-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в розово - код 8787
  Код 8787 - 2 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно и бяло - код 0149
  Комплет - код 0149 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Къса асиметрична дънкова пола в сиво - код 0217
  Сукња - код 0217 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 9368 - капучино
  Фустан - код 9368 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в синьо - код 2679
  Дуксер - код 2679 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71