Фустан - код 112 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37727-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 1184
  Кардиган - код 1184 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дълго зимно дамско черно яке с цип и бежов пух на качулката - код 2086
  Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 3. Фустан - код 8979 - тиркизна
  Фустан - код 8979 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код 10230 - бела
  Код 10230 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 6777 - циклама
  Фустан - код 6777 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 11773 - праска
  Топ - код 11773 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2369
  Кардиган - код 2369 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71