Фустан - код 112 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37681-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9996 - црна
  Спортски комплет - код 9996 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Изчистени дамски дънки в черно - код 0693
  Фармерки - код 0693 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фармерки - код 2659
  Фармерки - код 2659
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Къса елегантна дамска тениска в розово - код 0594
  Маица - код 0594 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 6. Фустан - код 11932 - бела
  Фустан - код 11932 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в бежово - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Фустан - код 0889 - пудра
  Фустан - код 0889 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71