Фустан - код 114 - 3 - сина

Нема на залиха
SKU
37733-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 2461 - пудра
  Сако - код 2461 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2666 - црна
  Фустан - код 2666 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 1761 - црвена
  Спортски комплет - код 1761 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в розово - код 2014
  Топ - код 2014 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Дамски дънки еластични с висока талия в синьо с накъсан ефект - код 4362
  Фармерки - код 4362 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71
 7. Дълго елегантно дамско палто в светлосиньо - код 6452
  Палто - код 6452
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 1651
  Топ - код 1651 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Кратки панталони - код 6614 - 3
  Кратки панталони - код 6614 - 3
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71