Фустан - код 116 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37891
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Топ - код 8843 - ментол
  Топ - код 8843 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 12049
  Блуза - код 12049 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски топ рипс в бяло - код 4604
  Топ - код 4604 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 4408
  Фустан - код 4408
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7858
  Фустан - код 7858
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълго зимно дамско яке с цип и копчета в цвят корал с пух на качулката - код 9397
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71