Фустан - код 116 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37749-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 2532 - 4 - борда
  Фустан - код 2532 - 4 - борда
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Атрактивен дамски топ потник в тъмносиньо каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в светлосиньо - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Ефектен дамски топ в бежово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Атрактивен къс дамски топ потник в червено - код 0664
  Маица - код 0664 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Риза с ефектен десен в черно - код 5223
  Кошула - код 5223 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5737 - црна
  Блуза - код 5737 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71