Фустан - код 116 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37890
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - црна
  Фустан - код 12065 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 12069 - црна
  Фустан - код 12069 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамско зимно пухено палто с копчета в бяло - код 4664
  Палто - код 4664 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Ефектен дамски топ с връзки в бежово - код 0958
  Топ - код 0958 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Топ - код 10210
  Топ - код 10210
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамски екип долнище и горнище с качулка в червено - код 0265
  Тренерки - код 0265 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 7205 - бело
  Фустан - код 7205 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 8899 - виолетова
  Фустан - код 8899 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71