Фустан - код 117 - 1 - бело

Нема на залиха
SKU
37682-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4859 - борда
  Фустан - код 4859 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Комплет - код 2730
  Комплет - код 2730
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки бяло - код 11989
  Топ - код 11989 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 4511
  Фустан - код 4511
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Ефектен дамски топ потник рипс с голо рамо в бежово - код 1293
  Топ - код 1293 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 0308 - виолетова
  Блуза - код 0308 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Атрактивна свободна дамска блузас голи рамене в черно - код 4253
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Кардиган - код 0107 - розова
  Кардиган - код 0107 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71