Фустан - код 117 - 2 - розова

Нема на залиха
SKU
37689-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Тренерки - код 4555 - бела
  Тренерки - код 4555 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в цвят бордо - код 3171
  Комплет - код 3171 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Атрактивен дамски топ потник в светлорозово каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия розово каре - код 7777 - 4
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Топ - код 0995 - зелена
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Фустан - код 2301 - 1 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Фустан - код 12833 - бело
  Фустан - код 12833 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Разкроена дамска пола в светлосиньо - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71