Фустан - код 117 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37686-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлосиньо - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кратки панталони - код 0320 - 6
  Кратки панталони - код 0320 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Атрактивен дамски топ плетиво в бяло - код 9909
  Топ - код 9909 - бела
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комплет - код 2664 - пудра
  Комплет - код 2664 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4309
  Кратки панталони - код 4309 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в цвят пудра - код 4857
  Блуза - код 4857 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Блуза - код 4413 - црна
  Блуза - код 4413 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71