Фустан - код 118 - 2 - сина

Нема на залиха
SKU
37737-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3583 - бела
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 11975
  Топ - код 11975
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 4123 - црна
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамски пуловер с голи рамене в цвят мента- код 3165
  Џемпер - код 3165 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивно дълго дамско сако от велур в черно - код 8135
  Сако - код 8135 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 1519 - 1 - розова
  Комплет - код 1519 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71