Фустан - код 119 - 5 - црна

Нема на залиха
SKU
37863-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2517 - бело
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в черно - код 8787
  Код 8787 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Елегантен дамски панталон разкроен в бордо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Къс дамски топ потник в меднокафяво - код 2723
  Топ - код 2723
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 4859
  Фустан - код 4859
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Блуза - код 7706 - 1 - црна
  Блуза - код 7706 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Дамска свободна блуза с щампа и паднало рамо в черно - код 2076
  Код 2076 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71