Фустан - код 136 - портокалова

Нема на залиха
SKU
41379
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Портокалова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 111938
  Фустан - код 111938
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4640 - капучино
  Блуза - код 4640 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в сиво - код 7895
  Тренерки - код 7895 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 5866 - црна
  Фустан - код 5866 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 3865 - црвена
  Фустан - код 3865 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в черно
  Блуза - код 2379 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Фустан - код 4668 - розова
  Фустан - код 4668 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3852
  Фустан - код 3852
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71