Фустан - код 140 - бела

Нема на залиха
SKU
38120
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - бела
  Фустан - код 6940 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0438 - бела
  Фустан - код 0438 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4159 - бела
  Фустан - код 4159 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0525 - бела
  Фустан - код 0525 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дълга дамска риза в цвят бордо - код 0239
  Кошула - код 0239 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска тениска в черно с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0393 - црна
  Фустан - код 0393 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2666 - виолетова
  Фустан - код 2666 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къси дънкови панталонки в сиво - код 4544 - лице
  Кратки панталони - код 4544 - 1 - сиво
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 5268 - небесно сина
  Комплет - код 5268 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6802 - 1
  Фустан - код 6802 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71