Фустан - код 188 - црна

Нема на залиха
SKU
40624
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 6979 - црна
  Фустан - код 6979 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Къс спортен сет тениска и къси панталонки в черно - код 0213
  Комплет - код 0213 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 5
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в бяло и синьо - код 2213
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Дамска пола в цвят бежово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Стилна черна пола с коланче - код 6866
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамска тениска с ефектен гръб в тъмнозелено - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Туника - код 2974 - сиво
  Туника - код 2974 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Фустан - код 2256 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в светлосиньо - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71