Фустан - код 214 - бела

Нема на залиха
SKU
38156-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска туника в бяло с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 11985
  Фустан - код 11985
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 3283 - 1 - розова
  Фустан - код 3283 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Къс дамски елек в бежово - код 1618
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 10122 - розова
  Фустан - код 10122 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Свободна дамска туника в масленозелено - код 0411
  Туника - код 0411 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.478,71