Фустан - код 216 - шарено

Нема на залиха
SKU
38221
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 43600 - 3 - шарено
  Фустан - код 43600 - 3 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Фустан - код 5488 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7003 - црна
  Фустан - код 7003 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамско свободно палто с копчета в масленозелено - код 4070
  Палто - код 4070
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Атрактивна свободна дамска блуза с голи рамене в бяло - код 4253
  Блуза - код 4253 - 2 - бела
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Туника - код 4222 - црвена
  Туника - код 4222 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 0821 - зелена
  Комбинезон - код 0821 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в бяло - код 7895
  Тренерки - код 7895 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмносиво - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71