Фустан - код 228 - бела

Нема на залиха
SKU
38207
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Свободна риза в цвят праскова - код 8842
  Кошула - код 8842 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дълъг суитшърт с качулка в черно - код 1475
  Дуксер - код 1475 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски елек в бежово - код 2519
  Елек - код 2519 - 5
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Боди - код 1463 - капучино
  Боди - код 1463 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Атрактивна дамска блуза в розово - код 6306
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71