Фустан - код 244 - розова

Нема на залиха
SKU
37586
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - пудра
  Фустан - код 6940 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1356 - пудра
  Фустан - код 1356 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1843 - розова
  Фустан - код 1843 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 4350
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски комплект тениска и панталон в широко черно райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1651
  Топ - код 1651 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска рипс в светлосиньо с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комплет - код 3171 - кремова
  Комплет - код 3171 - кремова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 11936 - небесно сина
  Фустан - код 11936 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71