Фустан - код 250 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38259
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940
  Фустан - код 6940
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1843 - небесно сина
  Фустан - код 1843 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 38444 - розова
  Фустан - код 38444 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в черно - код 6655
  Кардиган - код 6655 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 0483 - шарена
  Блуза - код 0483 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0891 - црна
  Фустан - код 0891 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Топ - код 4635 - бела
  Топ - код 4635 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 70433 - црна
  Фустан - код 70433 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71