Фустан - код 314 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
918
MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Фустан - код 44589 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Сако - код 7490 - црна
  Сако - код 7490 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4511
  Фустан - код 4511
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0525
  Фустан - код 0525
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Къса дамска блуза с връзки в черно - код 1297
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Спортна дамска туника с качулка в цвят масленозелено - код 2313
  Туника - код 2313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Суитшърт дълъг с качулка в сиво - код 7168
  Дуксер - код 7168 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71