Фустан - код 336 - бела

Нема на залиха
SKU
38260
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Фустан - код 7376 - 1 - бела
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2739 - бела
  Фустан - код 2739 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски топ рипс в светлосиньо - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Атрактивен изрязан цял дамски бански костюм в черно - код 9204
  Купачи - код 9204 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен дамски топ плетиво в бяло - код 9909
  Топ - код 9909 - бела
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Блуза - код 6165 - 3 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 1
  Маица - код 7634 - 1 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Фустан - код 9510 - 2 - бела
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Палто - код 8746 - кремова
  Палто - код 8746 - кремова
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71