Фустан - код 390 - црна

Нема на залиха
SKU
38219
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856 - црна
  Фустан - код 8856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4081 - црна
  Фустан - код 4081 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0545 - црна
  Фустан - код 0545 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 32522 - 1 - црна
  Фустан - код 32522 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 0164 - црна
  Фустан - код 0164 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Палто - код 5877 - борда
  Палто - код 5877 - борда
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Дамски дънки с кръпки в сиво - код 3622
  Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Најниско MKD 579,71
 5. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 12078 - црна
  Блуза - код 12078 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Къс дамски топ в цвят червено - код 1273
  Топ - код 1273 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Изчистен дамски топ в бежово - код 44833
  Топ - код 44833
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71