Фустан - код 416 - сина

Нема на залиха
SKU
38235
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 4933 - небесно сина
  Фустан - код 4933 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9438
  Фустан - код 9438
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 1651
  Топ - код 1651
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Туника - код 4972
  Туника - код 4972
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Къса атрактивна дамска пола с прехлупване в сиво каре - код 2544 - 3
  Сукња - код 2544 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски вталени дънки с ципове в черно - код 0431
  Фармерки - код 0431 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска дълга пола в черно с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71