Фустан - код 430 - сина

Нема на залиха
SKU
38151
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1843 - небесно сина
  Фустан - код 1843 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4159
  Фустан - код 4159
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6214
  Фустан - код 6214
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски топ потник в бяло - код 2245
  Топ - код 2245 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник в цвят мента - 11982
  Топ - код 11982 - ментол
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 0234
  Фустан - код 0234
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 9075
  Фустан - код 9075
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71