Фустан - код 450 - црвена

Нема на залиха
SKU
38277
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - борда
  Фустан - код 6590 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7141 - бело
  Фустан - код 7141 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4318 - црна
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 4672 - бела
  Фустан - код 4672 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски изрязан бански в две части в червено - код 9042
  Купачи - код 9042 - 9 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Спортен комплект потник и панталон в черно - код 1578
  Комплет - код 1578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Ефектна тениска рипс с голо рамо и връзки в капучино - код 1247
  Маица - код 1247 - капучино
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 579,71