Фустан - код 454 - црна

Нема на залиха
SKU
38067
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12065 - црна
  Фустан - код 12065 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 12069 - црна
  Фустан - код 12069 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9368 - црна
  Фустан - код 9368 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Маица - код 11930 - бело
  Маица - код 11930 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 4357 - бело
  Маица - код 4357 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 12048
  Блуза - код 12048 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 1705 - 2 - бело
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дънково свободно яке в черно с пух - 0623
  Јакна - код 0623 - црна
  Најниско MKD 4.349,71 Регуларна цена MKD 4.929,71
 7. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Боди - код 8478 - сиво
  Боди - код 8478 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Боди - код 1463 - капучино
  Боди - код 1463 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 11961 - црна
  Маица - код 11961 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71