Фустан - код 454 - сина

Нема на залиха
SKU
38065
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 4933 - небесно сина
  Фустан - код 4933 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 8469 - небесно сина
  Фустан - код 8469 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0545 - небесно сина
  Фустан - код 0545 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1652 - небесно сина
  Фустан - код 1652 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6258 - 2
  Фустан - код 6258 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска елегантна блуза с ефектни ръкави в светлосиньо - код 0741
  Блуза - код 0741
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в розово - код 5173
  Блуза - код 5173 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 6522 - црна
  Фустан - код 6522 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 4672 - циклама
  Фустан - код 4672 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8841 - капучино
  Фустан - код 8841 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски екип долнище и горнище с качулка в сиво - код 0265
  Тренерки - код 0265 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71