Фустан - код 499 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
41172
MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамско боди с цип в синьо рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска къса пола с висока талия в черно - код 4906
  Сукња - код 4906 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кратки панталони - код 10155 - бело
  Кратки панталони - код 10155 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Елегантен дамски панталон разкроен в тъмносиньо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в цвят пудра - код 7893
  Сако - код 7893 - пудра
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 5690 - праска
  Блуза - код 5690 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Къса дамска блуза с връзки в бяло - код 1297
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71